et | en | ru

Halloweeni Trall

31.oktoobril toimus Pärnu Kuursaalis Halloweeni trall, mis pakkus lusti erinevas vanuses mudilastele. Esinesid MP Dance tantsulapsed, toimus Siilipidu kostüümide moedemonstratsioon ja neid said soovijad ka kohapealt laenutada. Kõigile huvilistele õpetas lihtsamat enesekaitset karateklubi Zen. Päeva juhtis ja lastega mängis Nõiake. Lisaks said lapsed lustida Rõõmurulli mängunurgas, meisterdada klaasehteid Punase Torni juhendajate käe all ja avatud oli nupu- ning joonistusnurk. Tegevust ja lusti jagus kõigile.

Pilte üritusest leiate meie kodulehel asuvast galeriist, klikates SIIA!

Suur tänu kõigile osavõtjatele, koostööpartneritele, esinejatele ja abilistele!

 Eelinfo veebikeskkonnas 24tundi.ee

 

Muumipäev / Beebivankrite vigursõit

Pärnu Kaubamajakas toimus 31.mail kell 12.00-15.00 Lastekaitsepäevale pühendatud MUUMIPÄEV. Sellel päeval toimus seal palju põnevat, kus jagus uudistamist ning tegevust nii suurtele, kui väikestele. Mis täpselt toimus, saad uudistada Kaubamajaka galeriistSIIT!

Muumipäeva raames toimus ka esmakordselt Eestis "BEEBIVANKRITE VIGURSÕIT". Ürituse eesmärgiks oli pakkuda võimalust vanematele koos kõige väiksemate pereliikmetega panna oma oskused proovile ja koos lõbusalt aega veeta. Oluline oli olla võimalikult stiilne ja osav beebivankritega manööverdamisel ja takistuste ületamisel, olgu selleks tänavakivid, järsud kurvid slaalomirajal jne. Beebide ohutuse huvides ei läinud hindamisele mitte takistusraja läbimise kiirus, vaid stiilsus. Ehk siis see, kuidas laps, lapsevanker ja täiskasvanu suutsid moodustada kunstilise terviku. Vigursõidu teema ja materjalikasutus oli vaba. Lapsevankri võis kaunistada näiteks õhupallide, lillede või pulgakommidega, samuti võib täiskasvanu, kui laps olla kostümeeritud.

Oli väga vahva ja meeleolukas beebivankrite vigursõit ning täname kõiki osalejaid, toetajaid ja abilisi. Loodetavasti kohtume mõnel teisel vigursõidul!

BeebiVolber / MudilasVolber

30.aprillil toimus Pärnu Kuursaalis esimene omalaadne BeebiVolber / MudilasVolber, mida ühtekokku külastas üle paarisaja inimese. Tegevust jagus nii kõige pisematele, kui juba suurematele mudilastele ning uudistamist täiskasvanutelegi.

Kõige pisematele oli üles pandud Põnnila mängunurk, kus kõik soovijaid said endale teha lasta ka näomaalingud. Lisaks tutvustasin oma tooteid ja jagasid beebidele kingitusi Hipp, Avent ja Bambino Mio kaubamärgi esindajad. Oma tooteid tutvustasid kõigile ka Mahekaup, kes pakub laias valikus ökotooteid ja Taibula, kes toob maale arendavaid ja nutikust nõudvaid erinevaid mänguasju, mida küll kahjuks veel Pärnust osta ei saa, kuid internetist küll. Õues sõidutas kõiki Maria talu poni, kellel nii mõnigi mudilane tegi oma elu esimese ratsasõidu.

Kõik soovijad said laenutada Siilipidu OÜ´lt omale vahvaid kostüüme ja nendega siis kogu peo vältel lustida. Avatud oli ka "Nupunurk", mis väheke suurematele pakkus võimalusi lahendada erinevaid ülesandeid. Käteosavust ja maalimisoskust sai arendada Maripoti nurgas savile maalides. Kogu päeva juhtis Väike Nõid isiklikult ja talle pakkusid tuge erinevad esinejad. Oma erinevate kavadega astusid üles võimlemisklubi Janika kasvandikud ja MPDance tantsulapsed. Lisaks ei puudunud ka beebid koos emadega pallidel, kelle juhendaja Anu Nõmm huvilistele peale esinemist juhendeid jagas, mida oma lapsega ise kodus kõik emad teha saaksid. Soojalt võeti vastu ka Siilipidu kostüümide moedemonstratsioon pealkirjaga "Kevad loomariigis".

Üritus möödus märkamatult ja nii mõnigi mudilane lahkus pisar silmanurgas lehvitades Väikesele Nõiale, et järgmisel aastal jälle kohtume...

Suur aitäh kõigile esinejatele, abilistele ja osalejatele!

Kohapeal liikus ringi ka fotograaf Meisi Volt, kes jäädvustas mälestusväärseid hetki. Kõigi piltidega saate tutvuda SIIN!
Kõiki pilte on võimalik tellida fotograafilt, edastades sellekohane soov mailile meisi dot volt at gmail dot com
Originaalpilt mailile maksab 25 kr. /pilt ja paberile prinditult 35 kr./pilt.
Kõik pilte puudutavat infot jagab fotograaf ja Act Management sellekohast infot ei valda.

Erinevaid artikleid üritusest:
- Pärnu Postimehes ja vabaaja võrguväravas 24tundi.ee
- portaalis Netiemme 

Veel erinevaid pilte üritusest on võimalik vaadata Galerii alt.

 Väikesed nõiad omaette. (foto autor: Inkari Lindve)