et | en | ru

Rannapargi lastehommikud

 

Tegelane või mängujuht laste sünnipäevadele!

Lapse sünnipäevade lähenedes on vanemad tihti dilemma ees, et mida põnevat lapsele sünnipäeval korraldada. Väiksemate laste puhul on alati võimalus broneerida mõni vahva mängutuba või mõni muu ruum, kuid kas sellest piisab, et pidu õnnestuks?

Hea peo loovad lisaks toredale kohale, ka lapsed ise. Selleks, et ikka iga sünnipäev oleks lõbus ning huvitav kõigile on võimalik meilt tellida erinevaid tegelasi. Meie valikus on Mereröövlitar, Väike nõid, Pipi, Printsess, Haldjatar, Karlsson, Väike My jne. ehk tasub alati küsida ka lapse lemmiktegelase kohta ja kindlasti leiame sobiva tegelase.

Tegelane viib läbi erinevaid mänge, võistlusi jm. põnevaid tegevusi, et igal lapsel oleks sünnipäeval lõbus. Mängud valitakse välja vastavalt laste vanusele, soole ja eelistusele.

Suurematele lastele, kellele ei olegi oluline niivõrd mõni vahva tegelane, vaid pigem sisukas sünnipäev pakume mängujuhti. Mängujuht siis vastavalt peo iseloomule ja sünnipäevalapse eelistusele koostab programmi kas sportlikest või mängulistest tegevustest. 

Tegelast või mängujuhti on võimalik kutsuda nii endale koju, kui ka kuhugile mängutuppa või mujale, kus teie lapse sünnipäev just parasjagu toimub.
Anname endast parima, et pidu oleks meeldejääv pikaks ajaks!

Lisainfo ja tellimine: info@act.ee või tel: 506 5384