et | en | ru

Tantsupalavik Special

12.septembril 2009 toimus lisaüritus üritustesarjast "Tantsupalavik". Seekordne nimetus oli "Tantsupalavik Special", mis koondas enda alla möödunud ürituste populaarseimad stiilid koos samade treeneritega, kelle juhendamisel on kord juba tantsusamme õpitud. Asukohaks oli Uulu kultuuri- ja spordikeskus, mis asub Pärnust u 16 km. kaugusel.

Tantsimas

Tantsustiilideks milles oma oskusi lihvida olid latino (salsa), mille juhendajaks oli alati sarmikas Tatjana Ozdoba, kes juhendas ka reggateoni  trenni. Veel oli võimalus Ulla Helina juhendamise järgi õppida kõhutantsu ning päeva lõpetas Kaie Seger oma tuntud headuses linetantsuga. 

 Ulla Helin - kõhutants            Kaie Seger - linetants 

Osalemine oli sel korral tagasihoidlik vaid 35 inimest, eks see oli tingitud ka juba olnud tantsustiilidest ning ehk ka ebasobivast ajastusest kohe kooliaasta alguses või siis uudsest asukohast, kuid kuna pakkusime huvilistele transpordivõimalust Pärnu ja Uulu vahel, siis kindlasti kõik kes soovisid jõudsid ka kenasti kohale. Kuigi rahvast palju ei olnud, siis sellele vaatamata tantsulusti see ei vähendanud. Ruumi jagus kõigile kuhjaga ning suudeti lühikese ajaga selgeks saada hulga tantse, mida nüüd kodus hea harjutada ja teistele ette tantsida.

 Tatjana Ozdoba - reggaetoni trennis

Rohkem pilte üritusest leiad SIIT!

Täname kõiki tublisid osalejaid, abilisi ja koostööpartnereid!