et | en | ru

Tantsupalavik 2008

 15.novembril 2008 toimus Pärnus Strand Spa & Konverentsi hotellis esimene üritus sarjast Tantsupalavik. Osalejaid oli erinevas vanuses ja erinevatest Eesti paikadest, meile teadaolevalt peale Pärnu ja Pärnumaa, oli tantsuhuvilisi tulnud ka Tallinnast, Viljandist ja Jõhvist. Kokku oli osalejaid 90. Üritusel tutvustati 4 erinevat tantsstiili, Eesti parimate treenerite juhendamisel.
Seekordsel üritusel said osalejad proovida Hawaii Hulat, latinot, kõhutantsu ja bailatinot. Treeneriteks olid Ines Karu, Almer Jansu, Ulla Helin, Tatjana Ozdoba (DanceAct) ja Anastassia Vassiljeva (DanceAct).

Ines Karu - Hawaii Hulat õpetamas Almer Jansu - Latinot õpetamas Ulla Helin - Kõhutantsu õpetamas     Tatjana Ozdoba ja Anastassia Vassiljeva - Bailatinot õpetamas

Üllatusena astusid üles ka veel väga noored tantsuhuvilised Uulu Spordi- ja Tervisekeskuse pallidega võimlemise rühmast Anu Nõmme juhendamisel.

Üllatusesinejad Ei mingit lavahirmu!

Kohale tulnute näos säras kustumatu naeratus, kuigi ise olid lõpuks kõik väga väsinud, jaksati tantsida lõpuni välja.

Latinotamas. Kõhutantsu harjutamas. Hoogsal sammul.

Emotsioonid olid laes ja tundus, et hea meelega oleks kuni järgmise hommikuni edasi tantsitud, kuid eks ka järgmiseks korraks peab midagi jääma, sest Tantsupalavik hakkab tulevikus toimuma 2 korda aastas - märtsis ja novembris. Iga kord uued tantsustiilid ja uued treenerid, kuid loodetavasti samad osalejad ja veel lisaks uusigi kaasa lööjaid. Et õigel ajal kohal olla, siis on kõige targem liituda Act Managemendi avalehel meie uudiskirjaga.

Suur tänu kõigile osalejatele, treeneritele ja abilistele!

Noppeid osalejatelt saadud tagasisidest:
Päris lahe oli, neli 45 minutist trenni, ma ei ole trenni inimene ja mul polnud aimugi, mis asi see on... aga väga kihvt oli. nüüd ma arvan nt et ma võiks vabalt latino trennis käia;-) 
          Leili Timm

Päris lahe oli, väga ära ei väsinudki, ainult viimase tantsu puhul õpetasid nad nii kiiresti, et vahest aru ei saand. Aga kift oli ikkagi :D:D
          Tais Vakrõõm

Jäin üritusega väga rahule. Tänan.
          
Kairi Kurm

Väga meeldis lahe fan üritus, jäime väga rahule!

Mõned väljavõtted ajakirjandusest:
Pärnu Postimees (enne üritust)
Ajakirjast ´Just´
Pärnu Postimees (peale üritust)