et | en | ru

Tantsupalavik vol.2

14.märtsil 2009 toimus Pärnus teine üritus sarjast Tantsupalavik. Seekord oli osalejatel võimalus proovida järgi järjekordsed 4 põnevat tantsustiili ja seda loomulikult parimate treenerite juhendamisel.

Päeva alustasid juba esimeselt Tantsupalavikult tuttavad beebid pallidel, kes näitasid, mida nad on vahepeal juurde õppinud. Kaie Seger tutvustas linetantsu nõkse, üllatusesinejatena olid kohal ka ratastoolitantsijad  ´Silver Wheels`tantsutrupist. Üheskoos tehti vahva algus tõsisele treeningpäevale. Kui juba esimesed tantsud tehtud, jätkas Annika Nõmberg flamenco ilu tutvustamisega. Misjärel jätkas juba esimesest Tantsupalavikust tuttav treener Tatjana Ozdoba uue, kuuma stiiliga - reggaetoniga. Reggaeton, mis on kujunenud reggae´st ja hip-hop´ist köitis osalejaid nii, et lõpetada ei tahetudki. Võib julgelt väita, et reggaeton kütab kirgi ka Eestis mitte ainult soojades maades päikese käes. Päeva lõpetas Ecuadorist pärit Jorge Hinojosa salsaga, mis võttis kõigilt mis võtta veel andis...:-)

Kaie Seger - linetants koos Silver Wheels tantsutrupiga Tatjana Ozdoba - Reggaetoni treening Annika Nõmberg- flamenco trenn Jorge Hinojosa - salsa lõputants Kõige noorem tantsija, kes pidas vapralt lõpuni vastu.

Osalejaid oli sel korral kokku 120, lisaks neile veel üllatusesinejad ja Freesport Trading OÜ, kes tutvustas oma tooteid. Kõige noorem osaleja oli 7 aastane tütarlaps, kes pidas vapralt täiskasvanutega lõpuni vastu. Rahvast oli kohale tulnud üle Eesti - meie andmetel oli osalejaid peale Pärnumaa ka, Tallinnast, Tartust, Võrust, Viljandist ja ka Hiiumaalt.  Jällegi säras inimeste näol kustumatu naeratus ja kuigi mahv oli tugev, oleks kindlasti edasi tantsitud veel hiliste tundideni...kuid kahjuks iga hea saab kord otsa ja nii ka need 4 tantsulist tundi. Aga kindlasti juba järgmisel Tantsupalavik vol. 3´l kohtume novembris taas!

Suur, suur tänu kõigile osalistele, treeneritele ja abilistele!

Rohkem pilte üritusest vaata galeriist!
Pärnu Postimehes ilmunud artikliga võid tutvuda siin!

Kui soovid oma emotsioone ja kogemusi jagada Tantsupalavik vol.2´st või teha ettepanekuid järgmisteks üritusteks, siis saada julgelt mail info at act dot ee  Täname juba ette!

Kohtumiseni järgmisel Tantsupalavikul!

Kommentaarid (21)