et | en | ru

Tantsupalavik vol.3

14.novembril toimus juba kolmas Tantsupalavik ja seekordseks asukohaks oli uus vastselt valminud Pärnu Spordihalli aeroobikasaal.  Saali suurus seadis ka piirangud osalejate arvule ja nii osaleski sel korral 29 tantsufänni, kuid see ei pidurdanud tantsulusti.

Kõigil osalejatel oli võimalik õppida Almer Jansu juhendamisel Cha-cha-cha´d, millele järgnes Marge Rulli õpetatav Aafrika tants. Kui kõik eelnevad stiilid selgeks said, oli aeg liikuda mustlastantsu juurde, mida juhendasid Natalija Ilves ja Larianna Holm. Päeva lõpetas huvitav, kuid päris tugevat füüsilist vormi vajav India tantsustiil - Bollywood, mida õpetas Jamila.

Konverentsi ja Spa hotell Strand premeeris omalt poolt kõiki vapraid osalejaid sooduskupongidega nende hotelli spa´sse ja ööklubisse - suur tänu neile selle eest!

Ühtlasi võib üritusega rahule jääda ja suur tänu kõigile vapratele osalejatele, koostööpartneritele ja abilistele!

Jamila - Bollywoodi trenn

Mõningasi pilte viimasest Bollywoodi tunnist võib vaadata meie kodulehelt, galerii alt, kahjuks rohkem pilte meiel ei ole, kuid kui keegi osalejatest soovib neid meiega jagada, siis oleme tänulikud, kui edastate need meie mailile info at act dot ee

Veebikeskonnas 24 tundi ilmus artikkel Tantuspalavikust, täpsemalt võid lugeda SIIT!

Tagasisidena on meieni jõudnud selline vahva mail:

Tere!
Aitähh!

Seekordne tantsupäev vedas ikka kõvasti palaviku üle 37´C kraadi ;)) !!

Selle ürituse jaoks on uus spordihoone õige koht. Kahju, et vähe inimesi kohale tuli - mina isiklikult arvan, et reklaam ei jõudnud kõigini.

Aga tantsuõpetajad olid ju head! Jansu, nagu ikka - täidab naised heatuju-rõõmuga!
Mustlastantsu sai vähe, sest palju aega läks jutu peale...

Kus küll sellised pärlid ennast peidavad nagu Marge Rull ja Jamila!?
Võib-olla kõik teavadki, aga mul on jäänud küll see koht vahele ;) Ma läheks otseteed nende tundidesse.

Tooge tantsuõpetajaid Pärnusse!

Heatuju sisseahmija,
Marika

Suur aitäh korraldajate poolt, sellise vahva tagasiside eest ja kui keegi veel soovib oma kogemusi meiega jagada, siis oleme ette juba väga tänulikud. Tagasiside võib julgelt läkitada mailile: info at act dot ee

Kohtumiseni järgmisel Tantsupalavikul!