et | en | ru

Tantsupalavik vol.4

14. märtsil 2010 toimus järjekordne "Tantsupalavik", sel korral siis juba vol.4. Asukohaks juba eelmisest korrast tuttavaks saanud Pärnu Spordihall.

Päevakava oli üles ehitatud tantsulistele aeroobsetele trennidele, mistõttu kõigi vastupidavus pandi tõeliselt proovile. Ja kõigile osalejatele tuleb vastupidavuse eest lausa medal anda, sest tegemist ei olnud sugugi lihtsate trennidega. Päeva alustas Tatjana Ozdoba bailatinoga, jätkas Marge Rull rock´n´rolliga, misjärel toimus esimene zumba-treening Pärnus Triin Feofanovi juhendamisel. Päeva lõpetas Julia Sablojeva BoneyM muusikale loodud aeroobse kavaga.
Kuigi kava oli tihe ja väga väsitav, pidas enamus rahvast vapralt lõpuni vastu ja loodame kõiki ka järgmisel korral näha.

 Bailatino         Tantsuhoos

Rõõmustav oli tõdeda, et esmakordselt Tantsupalaviku ajaloos oli nädal enne toimumist kogu üritus välja müüdud ja siis ei jäänudki muud üle, kui osalema pääsesid need, kes koos registreerimisega ka ülekande tegid ja teistele saadeti meeldetuletuskiri, kui sellele reageeringut ei tulnud - said tulla juba järgmised soovijad. Kokku oli 50 osalejat üle Eesti -tantsusõpru tuli nii Tallinnast, Võrust, kui ka Viljandist. Palju oli tuttavaid juba varasematel üritustel osalenuid, kuid veelgi enam oli esmakordseid osalejaid. Väga vahva oli, et sel korral oli ka kaks vaprat meesterahvast. Kellest ühe vahetuid muljeid võite lugeda Pärnu Postimehest.  
Oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest, et järgmisel korral paremini teha või siis vastavalt teie soovile uusi tantsustiile kavasse võtta! Oma ettepanekud ja tähelepanekud palume saata mailile: info at act dot ee

Pilte Tantsupalavik vol.4´st saate vaadata SIIT LINGILT!

Täname kõiki osalejaid, treenereid ja abilisi ning loodame teid järgmisel korral samuti kohata!

Zumbatamas