et | en | ru

Meie teenused

Pakume erinevaid turunduslahendusi, et ettevõtete edule omapoolne panus anda. Korraldame ise ja aitame korraldada koolitusi, seminare, konverentse ja muid üritusi. Lisaks mainitule ja ikka selleks, et tagada ettevõtete jätkuv konkurentsivõimelisus pakume turundusuuringuid, mis annavad vajaliku ülevaate nii teie ettevõtte, kui ka konkureerivate firmade hetkeolukorrast, neile lisame veel omapoolsed soovitused, kuidas oma turundust veelgi efektiivsemaks muuta.

Elu ei kooMotivatsiooniga jõuab kaugelesne ainult tööst ja just sellepärast pakume seltskondadele ja eraldi veel peredele erinevaid tegevusi, seiklusi ja pidusid, et tuua rõõmu teie päevadesse ning muuta need meeldejäävaks. Olgu selleks siis kas raske koolituspäeva lõpetamine vahva motiveeriva seiklusmänguga töökollektiivile või lihtsalt mõnus kodune kokandusõhtu sõprade seltsis. Aitame nii ürituste ettevalmistuste, esinejate, heli- ja valgustehnika leidmisega, kui ka kõige muuga - millest kõigest unistate!

Lühidalt Act Management OÜ tegeleb:
Üritusturundusega - igasuguste ürituste, esitluste, firmapidude, suve- ja talvepäevade, avamisürituste, kliendipäevade, sünnipäevade, juubelite, peretähtpäevade jne. korraldus ja soovi korral saame aidata ka üksikute teenustega (ansambli või esinejate jne. leidmisega)
Seiklusmängude, motivatsioonikoolituste jne. korraldus
Seminaride, konverentside ja messide korraldus
Internetiturunduse uuringute ja konkurentide analüüsi teostamine
Küljendusteenuseid ehk kujundusteenused - ettevõtte imago loomine, logode, visiitkaartide, blankettide, etikettide, voldikute, flaierite, kleebiste, postkaartide, ajalehtede, plakatite, brožüüride ja raamatute kujundamine.

Kõik mis vaja, ajame korda!
Võta julgelt ühendust!